| Ariia a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o mica problema, am un blog [http://nebunile-mele.blogspot.com] Si nu mai am inspiratie despre ce sa scriu? Aveti voi vreo idee?

Ps:Ador poezia, dansul si multe altele. Dau funda pentru cea mai buna idee

1 răspuns:
| diana5 a răspuns:

Salut, da ca esti pasionata de asa ceva, si da ca iti plac serialele disney cum arr fi: Sonny, Hannah, Magicieni si O viata dulce pe punte, incearca sa introduci aceste seriale, si sa faci o poveste ori de dragoste si drama ori sa iti imaginezi tu ceva, sper ca te va ajuta.