| MBAAA a întrebat:

Hey! Am un blog. Aveti idee despre ce as mai putea sa scriu astfel incat sa para interesant si sa-i atraga pe ceilalti? Funda si scuzati categoria happy

2 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Incearca sa scrii horoscopul sau o rubrica amuzanta in care se gasesc bancuri si glume.

| SweetCandies a răspuns:

Hey! Ai putea spune cateva remedii anti-plictiseala, ai putea scrie despre haine(ce iti place si ce nu) iar dupa le ceri si lor parerea, ai putea pune melodii iar ei sa le dea note sau sa-si spuna opinia, ai putea comenta despre tinuta/frizura unor vedete la anumite evenimente si cam atatea imi vin in cap in momentul asta... sper ca ti-am fost de ajutor.