| MaduB a întrebat:

Va rog imi spuneti ce sa mai scriu pe blog ca n-am nici o idee. FUNDITE!

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Sunt de acord cu @Diana dar uite o idee poti scrie despre prietenia adevarata/falsa sau despre vechi legende nu stiu gasesti u pe net dar trebuie sa ai idei originale
pa

2 răspunsuri:
| Diana6185 a răspuns:

Scumpo, daca nu ai idei originale de ce ti-ai mai facut blog?

| gatablog a răspuns:

Spune-ne putin care este numele blogului tau, ce pasiuni ai, ce-ti place cel mai mult sa faci.

Daca vei raspunde la aceste intrebari, ve gasi practic raspunsul la propria intrebare. Este important sa fii originala, astfel vei atrage cititori pe blog. Nu te sfatuiesc sa scrii ceea ce scriu si altii sau sa copiezi de pe alte bloguri. Daca totusi gasesti ceva care iti place si vrei sa recomanzi acel lucru, scrie un articol si mentioneaza sursa, vei castiga respectul celor din blogosfera.

Incearca sa citesti, sa te documentezi in domeniul care iti place cel mai mult si vei vedea ca ideile incep sa curga.

SUCCES!

P.S. mai multe idei despre cum sa administrezi un blog, gasesti la mine pe www.GataBlog.info