| Floreenofficial a întrebat:

Azi am avut o zi foarte foarte proasta! Nu stiu de ce dar totul a mers prost... cel putin pana acum.Toata lumea s-a luat de mine total aiurea. crying
Am dat si test la geometrie si n-am facut aproape nimic.Sunt cel mai mare antitalent la fizica si geometrie.NU le suport.at wits' end
Sunt intr-o stare foarte aiurea si cateva comentarii optimiste ar fi bine venite.

Răspuns Câştigător
| andrutski a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie azi laughing
Am ajuns tarziu la scoala, am luat 6 la testul la geometrie, mi-am dat seama ca prietenul meu nu merita sa il iubesc, ma doare capul, si am o groaza de scris pe maine laughing.
Stai linistit, viata e frumoasalaughing asculta niste muzica buna, o sa iti reviiwinking :*

3 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Orice om are zilele lui proaste, crede-ma ca eu sunt intr-o clasa care se intampla zilnic nu ma mai pot concentra la nici o ora, dar imi pastrez calmul, spune-i adio zilei de azi si zambeste maine!

| adina_4262 a răspuns:

O zi foarte aiurea am avut si eu ieri, gandeste-te ca zile ca astea o sa mai fie cu duiumul, dar 'maine' intotdeauna e dupa colt si poate aduce altceva. La mine asa a fost, pe cat de prost mi-a mers ieri, pe atat de bine azi. Nu te demoraliza, ziua asta n-o sa dureze pentru totdeaunawinking.