| Mikasa a întrebat:

Azi dimineata am comandat un tricou de pe un sitehappy Cam in cat timp ar trebui sa vina la posta?big grin

8 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Depinde de magazin şi de distanţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-4 zile dupa ce este depus la posta. Intrebarea este: cind il vor depune?

| georgeta27 a răspuns:

3-4 zile

| irbis96 a răspuns:

Depinde de la magazin la magazin, ar trebui sa scrie pe website.

| AnneSweet a răspuns:

24-48 de orewinking

| Cozyy a răspuns:

In 3 zile daca stai intr-un oras mare 4-5 zile daca stai intr-un ooras mai mic sau la sat

| Andreea_Ioana_1988 a răspuns:

Poate vezi ceva cu stil si aici:

http://cheapboutique.webnode.ro/

| IAmDifferent a răspuns:

Pai...depinde de ziua in care ai pus comanda.de ex:daca ai pus-o vieri'a sosi luni, dci dupa 3 zile. daca a pus-o n timpul saptamanii, atunci in 2 zile.da epinde si dedistnta si de firma/siteul de ume ai comandat-o.dar oricumtrebuiea rabzi happy