| Kenny a întrebat:

Azi faceam niste credite cu o prietena pe imvu, stiti voi, clasica >metoda-reffer a friend, 10 minute mail, contul apoi de 5 ori chat.Am facut noi credite ce am facut, pana cand am vazut ca, chiar daca trimitem invitatiile, la 10 minute mail nu mai imi apar ca sa dau Yes de 2 ori si nu stiu ce sa fac. laughing Nu stiu daca ati inteles foarte bine intrebarea, dar ma rog, daca mai sunt nevoie de detalii voi completa.Multumesc,si da, dau funda!oh go on

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kenny explică:

Aaa... sa stii ca e doar un joc. laughing Acele credite sunt ca un fel de bani in imvu, cu ajutoru' carora iti cumperi haine / mobila etc.

| Genuitoarea a răspuns:

Pai.Sti ca dupa ce faceti credite pe 2 conturi trebuie sa astept 10 min si dupa aia sa faci iar.Incearca sa astept vreo 5-10 min dupa ce ai primit banii ca s afaci iar. Sper ca te-am ajutat pop:*