| BoyCluj2013 a întrebat:

Azi, imi vin niste verisori de-ai mei. Ziceti-mi va rog niste jocuri pe care le-as putea juca in 2 sau mai multi (sa fie la acelasi calculator)! Cum ar fi trackmania sau altele... va rog ziceti-mi!

2 răspunsuri:
| sergiu a răspuns:

Worms Armageddonu' era pentru mine cel mai tare joc de jucat in 2. E vechi vechi jocul dar si acum mi-e dor sa il joc. Era mortal... Cred ca o sa il instalez si eu in curand big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un verisor de 4 ani si e foarte jucaus.astfel ma joc frumos cu el.hannah montana(miley cyrus)