| Corina1325 a întrebat:

Azi m-am epilat cu epilatorul. Apoi m-am dat cu balsam dupa epilat, dar mi-au aparut pe picioare multe bubite mici si rosii cumva in piele nu in afara ei... Pana maine oare imi vor dispare?

Răspuns Câştigător
| MadQueen a răspuns:

Stai linistita acele bubite nu sunt nimic grav. Acelea apar la oriceine dupa epilare si se vad mai tare sau mai putin in functie de grosimia parului pe care tocmai l-ai smuls.
Nu stiu daca iti vor trece de tot pana maine. Depinde de pielea fiecaruia.
Uneori dureaza si 2-3 zile pana se duc de tot... straight face

2 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Ti-au fost smulse firile, normal ca se inroseste locul. Hmm, in 4 ore maxim iti revii.

| pitesti a răspuns:

Vor disparea happy cu siguranta happy