| blablablalba a întrebat:

Aztazi mai este nini?

5 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Nu si nici saptamana asat. nu stiu de ce... mie i-mi placea nini! big grin crying sa speram ca o sa dea de sptamana viitoare!

| Andradaaaaa a răspuns:

Nu din pacate

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Chiar nu stiu daca va incepe.Probabil va fi dupa Magicienii din Waverly Place dar daca nu probabil acest serial va lua o pauza ceva vreme... Sper sa nu.

| Sabynutza_1045 a răspuns:

Ah n-o so mai dea ( chiar imi vine sa plnag si cand pierd un serial) M-am linistit ca pe cel de marti o sa vad reluare, dar daca nu-l mai da de loc, ar trebuit cine care are peste18 ani sa sune la Disney channel Romania si sa vb cu ei, ca asa au facut si cu jake si blake cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying sa-l pandim sa vedem daca se da reluare in wekend ca inseamna ca au avut probleme, ca pe net scrie ca NINI se difuzeaza la 21:25!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WWAAAAA de ce nu mai e nini pls un raspus va mai fi?