| anonim_4396 a întrebat:

Ba mi-e foame. prolema e ca am in frigider doar 3 oua, salam, margarina si ceva carnat. Ce sa mananc?

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Omleta cu salam si carnat, in loc de ulei folosesti margarina.
Dar paine ai?

| fluturas a răspuns:

Mananci oua, salam si margarina laughing
nu ai si paine? fa-ti un sandwichwinking margarina, apoi salam si tai felii de ou fiertwinking kiss acum sper ca stii ce sa mananci laughing

| ady2607 a răspuns:

Ai putea manca oualele si carnatul.sau doar margarina.bineinteles ai putea merge si pe varianta salam. dar nu ti-as recomanda...nu stii ce au omorat si au pus in el...

| Macho a răspuns:

Iti mai dau eu doua oua daca vrei laughing

| κίllą a răspuns:

Eu asi alege margarina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bate ouale, taie carnatul felii, le amesteci si faci o omleta cu carnat.cand o pui in farfurie, o presari cu piper negru macina, si cu ceapa taiata marunt, marunt. daca nu ...cu muraturi. pofta mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doua beri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahahahhahahah! nai nimic in frigiderrrrrr dar ai internet! hhahahhahahaha! mor de ras!

| Dixxy a răspuns:

Comanda o pizza
*0728. 331. 222
*0752. 227. 227

| danets_8403 a răspuns:

Omleta taraneasca din 3 oua, salam si ceva carnat. In loc de ulei poti sa topesti putina margarina. Pofta buna!