| anonim_4396 a întrebat:

Baietii prefera mai bine tipele cu parul vopsit sau cele cu culoarea naturala big grin?

8 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Eu prefer fetele care sunt vopsite, decât să îmi placă o tipă care are păr alb în cap, şi nu s-a mai spălat de 3 luni, deci, rezultă că îmi plac fetele care se vopsesc, într-adevăr, îmi plac şi cele naturale, dar cele care se păstrează.
Pa, pa

| Mar a răspuns:

Nu cred ca baietii se uita la o fata daca are parul vopsi sau daca il are natural. da, poate ca are baiatul respectiv niste preferinte :daca e roscata sau bruneta sau idk, daca asculta trupa x sau y. dar eu cred ca ei se uita mai in mare parte la personalitate.
pupici kiss
funda?puppy dog eyes

| Romancutza a răspuns:

Baieti prefera fete cat mai naturale, dar nu cred ca ar fi vreo problema daca ai parul vopsit.Depinde de gustul fiecaruiawinking

| Ana a răspuns:

Fiecare baiat cu preferintele lui, unora le plac anumite culori si numai conteaza ca e vopsita sau e culoarea naturala.

| Aly_1795 a răspuns:

Culoarea naturala (parerea mea ) happy

| viper1720 a răspuns:

Pai pentru mine nu prea conteaza daca are parul natural sau vopsit.Conteaza ce are in cap si cum se comporta! O zi buna

| Canswers a răspuns:

Culoarea naturala.Parerea mea big grin

| marrinnaa a răspuns:

Eu zic ca daca e parul curat fara matreata si varfurile mereu puse la punct nu mai conteaza