| Barajag a întrebat:

Baietii sunt de parere ca, cinele romantice s-au cam demodat! fetelor voi ce parere aveti? v-ar deranja sa fiti invitate la o cina cu lumanarele si muzica in surdina?big grin

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Normal ca le deranjeaza daca totul e platit de barbat laughing. dar nu-i nimic demodat o cina romantica, eu zic ca e pe dos, a ajuns barbatul sa se simta rusinat fiindca femeia il poate considera demodatwinking
Ursulika, numai intrebari de genul asta observ ca pui, iei atitudini si conceptii din viata barbatului; Din cate stiu esti femeie, ar trebuie sa pui accent pe perceptiile voastre, nu sa arunci cu ''expresii'' asupra barbatilorwinking

| Flav a răspuns:

Ai urmarit firul raspunsului meu? Daca va cunoasteti mai bine ca noi ( ceea ce e posibil ), atunci de ce spui ca barbatii ''sunt de parere ca''? si nu femeile ''sunt de parere ca''? Nu ti se pare ca te contrazici putin?
Stai linistita, nu s-a alarmat nimeniwinking

| Flav a răspuns:

Normal ca le deranjeaza daca totul e platit de barbat laughing ..dar nu-i nimic demodat o cina romantica , eu zic ca e pe dos , a ajuns barbatul sa se simta rusinat fiindca femeia il poate considera demodatwinking
Ursulika , numai intrebari de genul asta observ ca pui , iei atitudini si conceptii din viatza barbatului ; Din cate stiu esti femeie , ar tre sa pui accent pe perceptiile voastre , nu sa arunci cu ''expresii'' asupra barbatilorwinking

| Barajag explică:

@flav:nu inteleg de ce te alarmezi pentru intrebarile pe care le pun...am mai spus, cine nu e de acord cu ce intreb eu sa nu mi raspunda, eu nu ma supar, fiecare a patit ceva in viata si cred, ca, intrebarile mele nu sunt rele.nu stiu altii ce cred despre mine, e rau sa aflu si parerile altora?happy

| Barajag explică:

@flav:eu cred ca noi femeile ne cunoastem mai bine decat barbatiibig grin fiecare cu conceptiile lorhappy

auran
| auran a răspuns:

Nicidecum, poate fi si o baita cu spumaaaa si un desert pe masura!hee hee

tundenana
| tundenana a răspuns:

Stii care e problema de fapt? acei baieti sau barbati care cred ca cinele romantice sunt demodate de fapt nu au tupeul sa organizeze o astfel de cina romantica... pentru ca sa nu pare ei prea slabi, sentimentalisti sau "siroposi", insa daca ii pui in fata faptului implinit le place, si chiar savureaza fiecare clipa... se simt rasfatati si le place... insa totul e sa o faca femeia ...nu zic ca nu sunt barbati romantici, sau ca nu sunt barbati care sa stie sa organizeze o astfel de cina spun doar ca unii dintre ei sunt prea mandrii si prea orgoliosi ca sa accepte ca sunt oameni si ei si uneori romantismul face bine unui cuplu, ca poate fi ceva fff placut... eu personal sunt adepta acestor cine romantince... desi se intampla mai rar pentru ca avem o fetita mica si ne solicita tot timpul. uneori cand suntem singuri facem o cina romantica impreuna... eu gatesc el pune masa, alege vinul si muzica... e relaxant si foarte placut ...cred ca ar trebui sa fim cu totii mai "siroposi" uneori nu e o rusine sau o slabiciune cum percep unii...

prfml
| prfml a răspuns:

Unii baieti cred ca cinele romantice sunt demodate, nu ma aflu printre ei. Acum sper ca cei care le considera demodate sper ca nu o fac din motivul ca sunt costisitoare, necesita un tratament mai special atat financiar cat si o incarcatura emotionala puternica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sint de acord. Eu nu cred ca s-au demodat, ba chiar cred ca sint foarte mistowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca s-au demodat...in special cand faci acasa o cina romantica...si dupa se lasa cu scanteilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu sunt pentru cinele romantice cu lumânări parfumate, șampanie, lemnele arzând în șemineu și o muzică pe fundal.
Pa, pa.