| GEORGEL2012 a întrebat:

Baietii voi de unde va imbracati? cum va aranjati, va dati parul cu gel, etc? mie nu imi iese...
cumparati haine sau ceva de pe diferite site-uri?
voi purtati ceasuri la mana? de unde as putea sa imi cumpar si eu un ceas smecher elegant de pe net? (am 17 ani)

2 răspunsuri:
| Suiram06 a răspuns:

Haine Zara, Bershka, Pull&Bear + altele no name dar care arata bine. parul e optional, daca iti sta bine asa cum e nu are rost sa il faci cu gel, eu personal il fac cu ceara ca e plin de vartejuri. Ceasul pentru mine e indispensabil si imi plac cele cu curea din piele (scuzati cacofonia), insa nu l.am luat de pe net ci din magazin si il port zilnic
http://plis.ro/......_22361.jpg

| andreibogdan93 a răspuns:

Daca vrei sa fi fashion, si vrei ceva diferit incearca Different Cut. cauta-i pe facebook sau vezi la ei pe site