| RAY a întrebat:

Voi de unde va imbracati? si ce marci de haine purtati?

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu îmi iau haine de oriunde dacă îmi plac, evitând second-handurile.
Dacă mie mi s-a pus pata pe acel lucru, pe acela îl iau şi gata.
Nu stau să-mi caut numai haine de firmă să mă dau mare şi chestii din astea. Contează să te îmbraci cu ce-ţi place şi în ce te simţi bine.

| dianabaumli a răspuns:

Imi plac hainele unice pe care le gasesc in magazinele de second-hand sau pe grupurile de pe Facebook, in rest exista cateva magazine online care imi plac foarte mult..www.thebagshop.ro, www.famevogue.ro sau un alt magazin unde gasesti haine de firma la preturi super-avantajoase www.345.ro.Cam atat in ultima vreme...:)

| Dalia5didi a răspuns:

Orice haine care imi plac mai putin de la second hand :p daca imi place o haina o port chiar daca e sau nu de firma te sfatuiesc sa faci la fel happy

| Ioana018 a răspuns:

Depinde și ce magazine ai în zona.Stau în Constanța.Dar de obicei Stradivarius, Bershka, H&M, Zara, Pull and Bear si Peek.

| rareslovesportugal a răspuns:

Dock Nose. Mama imi cumpara haine din Austria. Dar se gasesc la Takko. :-)

| Alexaaaaaandraaaaaaa a răspuns:

H&M,Zara laughing))))) Poţi să te imbraci cu ce vrei atâta timp cât iţi place laughing