| Valerrria a întrebat:

Baietilor le plac fetele inalte? Si de ce...

Răspuns Câştigător
| Justina10ify a răspuns:

Pai fa comparatia cu o fata scunda...si apoi fetele inalte par mai impunatoare, mai mari si mai frumoase.batting eyelashes

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de băiat. Nu putem generaliza.

| ZEU93 a răspuns:

Mie personal nu imi plac fetele mai inalte ca mine in rest e ok big grin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deci fetele inalte au cracii mai lungi, pot sa poarte fuste cat mai scurte tongue Normal ca baietii se uita dupa noi tongue laughing

| DaNNN a răspuns:

Mie, personal, imi plac fetele inalte.
Asta in mare parte pentru ca si eu sunt inalt si pentru ca cele inalte ma atrag mai mult.

Sper ca te-am ajutat.
Funda?!

| RoboBaby a răspuns:

Nu conteaza inaltimea daca baiatul chiar te place. dar nu s-ar simti foarte confortabil daca ar fi vazut cu o fata mai inalta ca el. si nici ea. dar iubirea nu tine cont de inaltime.winking

| eDy_9467 a răspuns:

La uni barbati da le plac fetele inalte dar nu mai inalte ca el... cel putin asa e in cazu meu cat mai inalte dar nu mai inalte decat mine