| madalina13021997 a întrebat:

De ce baietilor le plac fetele inalte?

5 răspunsuri:
| 541730 a răspuns:

Nu conteaza daca esti inalta sau scunda, daca e sa ii placa de tine, ii place, oricum ai fi.

| Axys a răspuns:

Pai dc pentru fiecare baiat are gusturile lui happy fetele inalte sunt slab dr nu neaparat aca esti inalta est si slaba happy
hmmm depinde de bait aici ca nu toti baieti vor fete happy inalte sau roscate saublonde etc

| Carmen100 a răspuns:

Fiecare are gusturi proprii, nu tuturor baietilor le place sa se uite in sus de cate ori stau cu o fata. Unora le plac si ferele scunde, nu e o regula

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Pai gusturile baietilor nu sunt la toti la felwinking Si la mine la scoala, baietii prefera fetele scunde, zicand ca sunt micute si dragute! Adica ca-s adorabile, pentru ca-s micute de inaltime. Si eu sunt de acord, ca o fata e mult mai draguta daca are pana in 1.65m. Eu am 1.58 si nu ma deranjeaza, o iau ca pe o calitate! Si de obicei, baietilor inalti le plac fetele inalte happy
O seara buna! happy

| mumia200 a răspuns:

Nu pot sa vorbesc la modul general. Dar pot sa afirm, ca nu ma uit prima data daca-i de 2m sau 1m...