| sorinqk a întrebat:

BAZIN INOT Bucuresti - Are cineva idee de un bazin de inot in Bucuresti unde sa nu fiu nevoit sa fac un credit big grin pentru a plati abonamentul lunar. Daca se poate pareri personale despre pret/aspect/persoanele care frecventeaza locul happy Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Http://www.bery-fitness-spa.ro/, uite pe asta ti-l recomand. cunosc o persoana care merge aici si e foarte multumita`, dispune de niste conditii foarte bune.