| Romania2016 a întrebat:

Cat costa abonamentul la sala in Bucuresti dar sa fie si bazin de înot?

1 răspuns:
| Okkultist a răspuns:

Buna Ziua, in principiu abonamentul la sala este asemanator, indiferent de calitatea salii buna / foarte buna.
In general abonamentele se impart pe categorii:
12/luna (3 zile /sapt)
Zilnic, 20/luna etc.
Abonamentul depinde de ce doresti sa ai inclus in el. Unde fac eu pentru 110 lei, zilnic, fac sala, beneficiez de sauna si dus, iar o data/sapt si de masaj de 15 minute.
Acum depinde de sala.
Am schimbat 18 sali pana acum, nici una nu a avut abonamentul (zilnic) mai mult de 150 lei /luna.
Deci te poti incadra in suma asta.
Sa ai o zi frumoasa!