| AnnaAnax a întrebat:

Bicarbonatul de sodiu este bun pentru albirea dintilor? Are efecte? Este daunator dintilor?

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

In timp albeste, dar cica duce la eroziunea smaltului, deci nu e prea bun. thinking

| LarisaStanciuu a răspuns:

Este bun happy trebuie sa te speli cu el odata pe saptamana, altfel ti se slabeste smaltul tongue

| FoarteTareFrate a răspuns:

Am folosit un an intreg si m.a ajutat happy. Ustura uneori cand perii, cand iti atinge gingiile dar mie personal nu mi.a facut rau.