| Evidentul a întrebat:

Blondele sau Brunetele? >:

Răspuns Câştigător
| Alex_3756 a răspuns:

Paru, multi zic ca bloandele sunt "p_ _ _ _ _ _" De ce zic asta? Pentru ca avem multe bloande care numa gura sunt de ele, da sincer pe mine nu ma intereseaza culoarea parului ci fata in sine.

5 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Nici una nici alta. Roscatele mai bine pentru ca sunt mai speciale si mai rare happy

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Pe mine nu prea ma intereseaza parul mai mult aspectu fizic: fata, funduletzu etc

| bombonika18 a răspuns:

Blondele

| Gibbons a răspuns:

Blondele bogate

| g3loo a răspuns:

Brunetele... orice baiat destept are langa el o bruneta laughing