| mario a întrebat:

Blondele sunt mai atragatoare decat brunetele?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru cine le stie aprecia, evident! (alea naturale, wow!).

| Crisu a răspuns:

Inainte asa era, insa acum brunetele sunt la cautare.

| Barajag a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului, ci persoana in sine.Bafta!

| Amy90 a răspuns:

Buna Mario,

Intrebarea asta intr-adevar e pusa pentru baieti dar ma bag si eu in seamatongue. Nu conteaza daca esti blonda, bruneta sau roscata, baietii mai putin sunt interesati de asta, majoritatea baietilor inteligenti sunt atrasi de fetele cu caracter. Chestia asta a fost interpretata de foarte multi psihologi si s-a ajuns la concluzia ca femeile blonde atrag prin simplul fapt ca sunt mai sensibile, mai romantice, mai delicate, mai linistite. Dar eu consider ca aceleasi calitati pot fi indeplinite si de brunete. Eu sunt satena asa ca ma consider neutra la intrebarea astatongue!

| Anileda a răspuns:

Si blondele si brunetele pot fii la fel de atragatoare, nu conteaza culoarea parului.

| AshuraElric a răspuns:

Stiu ca am ce cauta aici dar... vreau sa raspund si eu!rolling on the floorDeci nu, nu cred.Blondele pot fi si frumoasa si urate, si brunetele de asemenea.Consider ca personalitatea conteaza mai mult decat podoaba capilara, aia oricum la o anumita varsta nu o sa mai fie la fel de frumoasarolling on the floorsi pe langa asta rar e 100% natural.La fel si cu baietii... mi-e indiferentbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| teiubesc_5807 a răspuns:

Satenele sunt mai atragatoarelaughing

| Denvar a răspuns:

Dalove struck; se prind mai greu!

| gabytza387 a răspuns:

Sincera sa fiu blondele se cam prostesc se copie una dupa alta laughing nu pricepeam eu care i trebuie cu ele de ce toata lumea zice ca blondele sunt...bla bla in fine nu am nimic cu ele dar nu stiu de ce e asa mare diferenta intre ele si brunete ma gand ca nu prea are vreo leg culoarea parului dar parca ceva ceva e adevarat despre ele laughingnu ca sunt eu bruneta dar caraterul lor. nu stiu ce sa zic

Răspuns utilizator avertizat