| Triana a întrebat:

Brace Yourselves. Vin intrebarile referitoare la scoala. Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vrut sa spui ca isi fac temele cu ajutorul comunitatii TPU. Parerea mea despre asta? PROASTA! Din cauza ca nu invata nimic, nici macar nu citesc ceva, au mari lacune in cultura si educatia lor. Si apoi rateaza totul in viata plingindu-se de profesori, de parinti, de colegii de la locul de munca, de tot ce le iese in cale. Inteleg sa te sfatuiesti pe marginea unei teme. Dar, gasesti mesaje ca: faceti-mi o compunere de 10 rinduri, am la matematica tema asta si vreau rezolvarea, etc

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Momentan niciuna ca nu prea inteleg mesajullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii din ziua de azi (din care fac și eu parte) nu mai vor să învețe. Leneșii.
Te și saturi să îi raportezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Ma bucur ca gindim la fel.

| Triana explică (pentru anonim_4396):

Cu multa placere happy

| danni004 a răspuns:

Un alt programel de facut bani online, cel mai usor, zic eu, intrucat nu trebuie sa faci nimic, este Gomez Peer Zone pe care tu trebuie sa il descarci de pe site, dupa ce te inregistrezi.
Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il ti deschis atunci cand doresti, cand sa spunem intrii pe messenger, facebook s.a.m.d. Esti platit atata timp cat il ti deschis.

Interesant, nu? Se pare ca da.

Nu esti inca inscris? intra pe http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=illegald si fa bani cati vrei!

Pentru a face mai multi banuti trebuie sa cautati oameni care sa ii convingeti sa se logheze pe Gomez PEER de pe link-ul tau de refferal!

Mult succes