| snfchj a întrebat:

Bua TPU eu ma cam plictisesc ..nu am cu cine sa ies afara, si nu vreau acum Duminica sa stau degeaba! ce sa fac? e frumos si cald afara(P. S am 13 ani)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Razvy197 a răspuns:

Compune Poezi
Fa Poze

etc

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai ai putea sa iesi sa te plimbi cu bicicleta sau rolele. Poate cunosti niste pers. noi

| maryangelll a răspuns:

Iesi singura daca nu ai cu cine si cine stie pe cine poti cunoaste sau cu cine te poti intalniwinking. Poti de asemenea sa mergi in locuri unde sti ca se duc cunoscutii tai.

| allyscumpaa a răspuns:

Poti sa inviti niste prieteni sa stati afara sa faceti. ceva gen adevar sau provocare, sa spargeti seminte sau stiu si eu. te joci cu un animal de companie. big grin