| bogdan324 a întrebat:

Bulita avea 2 animale, un caine si o pisica. Pisica se numea Chilotel iar cainele se chema Putulica. Putuliza s-a urcat in copac si Chilotel a cazut intr-o canalizare. Bulita la chemat pe Bula si a zis asa:Bula trebuie sa dai joc chilotelul si sa scoti putulicarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Lollaughing)))sa il sctoi pe putulica din canalizare si sa il dai jos pe chilotel...dar ce intelege bula...laughing)super bancurolling on the floorlaughing

6 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Auzi? nu era inverslaughing? adica chilotel s-a urcat in copac si putzulica a cazut in canalizare.Cum sa il dea pe chilotel jos cand el este cazut in canalizare?hee hee

| AlabalaAnonim a răspuns:

rolling on the floor

You're such a fail!

| chibiusa a răspuns:

Nu era chilotel s-a urcat in copac si putulica a cazut intr-o canalizare?

| stephanny a răspuns:

Hahaha "you're funny"

| bogdan324 explică:

Asta este un bank creat de mine deci eu am drepturile de autorrolling on the floorwinking

| bogdan324 explică:

Scuzati greselile de confundarewinking era invers