| ZambetDeT0amna a întrebat:

Bunå, TPU!
Am un iPhone 3 si de cate ori fac o poza, marimea ei e de 1500x si ceva. straight face si ma enerveaza pentru ca trebuie sa-i schimb marimea mereu cu photoscape. Am intrat in setari/settings peste tot si nu stiu cum sa ii schimb marimea. As vrea ca de fiecare data sa fie 800x600. Ce trebuie sa fac? Multumesc!

1 răspuns:
| Tanasa_Moldovan_1987 a răspuns:

Intra pe idevice.ro si cere sfaturi de pe forum. sunt sute de utilizatori iphone care te pot ajuta si o vor face cu placere