| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ a întrebat:

a, si eu o intrebare legata de sims 2.Cum pot sa downloadez haine si obiecte pentru sims 2 de pe site-uri gen www.lianasims2.com
www.aroundthesims2.com etc. Dau funda

Răspuns Câştigător
| denisa_8961 a răspuns:

Pai din cate stiu trebuie sa cauti un program si dupa dowloadezi chestiile alea eu stiu ca framiu avea gta si avea un program si cu ajutorul acelui program lua de pe site-uri masini si ii apareau chiar in joc. Nu stiu trebuie sa-l mai intreb si daca imi spune iti mai scriu

1 răspuns:
| Baiaaanca a răspuns:

Pai, dai doar pe imaginea care o doresti pana ce iti apare Donwload, cand apare dai pe el. Dupa ce se downloadeaza, intri in el, dai la Wizard, acolo sus. Apoi muta fisierul in dosarul din C>Program Files> si unde ai instalat tu sims, si muta acel fisier in folderul Downloads