| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru cei care joaca ClubPenguin si sunt agenti. Voi faceti misiuni din acelea noi? Adica va duceti la EPF (Elite Penguin Force) Command Room, apoi dati pe ecranul care se numeste Field-Ops si Gary va da o misiune. Daca rezolvi misunea iti da niste puncte si cu punctele poti cumpara lucruri speciale de agent (peruci, ochelari, costume). Am inteles ca este o misiune pe luna. Alta intrebare ar mai fii: Toti primesc aceeasi misiune? Mie mi-a aparut aceasta misiune: "Investigate the insland's cash registers. Fix the one that sets off your Spy Phone.". Inteleg ca trebuie sa gasesc casa de marcat care imi aprinde telefonul si sa o repar. Intrebarea principala era: cum rezolv misiunea?

Răspuns Câştigător
| Mara a răspuns:

Buna! casa de marcat o gasesti pe stadion, la a doua taraba de aia.succes

funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! casa de marcat o gasesti pe stadion, la a doua taraba de aia.succes