| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca ClubPenguin, sunt agenti si ceva mai experimentati: Cum rezolv misiunea "G(ary)'s secret mission"? Nu stiu raspunsul la ceea ce imi spune el, adica nu stiu cuvatul secret. Daca puteti sa imi spune-ti detaliat care e raspunsul sau unde il gasesc, iar apoi sa imi explicati ce trebuie sa fac pentru a rezolva misiunea care mi-o da el, ar fi super si v-as fi recunoscatoare. Multumesc anticipat! PS: Am terminat misiunea "Case of the missing puffles".

Răspuns Câştigător
| Erika120192 a răspuns:

Buna :) uite aici tutorialul :
/www.youtube.com/watch?v=fjlliGLTmrs
sper ca este bun!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca nu il stii inseamna ca nu tei uitat peste tot! raspunsul este simplu fa tot ce ai facut pana acolo dar mai intai de toate trebuie sa mergi la pet shop si sa descifrezi codul acolo se afla raspunsul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca este tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bon trebuie sa mergi la puffli si pe o casa de pufflu est o hîrtie pe care est un fel de cuvinte secrete dar est inposibil sa est jus apesi si este un afis cu cestile secret dar cu stiu acum raspunsul dar uitate pe internet scrie club penguin mision aia care o vrei nu mais stiu care est si cum se ceama bon eu sunt raresel1 si ma joc pe francais pe jour de neige sau daca est plin pe yeti im pare bine sa te vad da ca poti la disco dar zi numele tau ca sa stiu mersi PA ET SUNT UN BAIAT CIAO im pare bine sa te cunosc