| RazvanSmile a întrebat:

[Buna! Acum cateva zile un coleg mi-a bagat un bilet la pariuri sportive de 2 lei si am castigat 50.Cum pot sa-mi fac singur bilet de pe Casa Pariurilor? nu inteleg prea bine cum e cu codurile si verificatul etc...

1 răspuns:
| hendra a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la Casa Pariurilor si intrebi acolo.te asigur ca ti se va explica exact ce trebuie sa faci..doar sa ai grija ca nu intotdeauna castigi si sa nu faci o pasiune prea mare pentru pariurile astea.