| moRE_4547 a întrebat:

Salut,
Daca am bagat un bilet la pariuri sportive la GsBet si un meci s-a amanat(Redditch-Nuneaton Town) si pe restul le-am castigat cand pot sa-mi ridic castigul? dupa ce se va juca si acela?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de cat a fost amanat. Daca se joaca in interval de 48 de ore, de la data initiala, atunci trebuie sa astepti pana se joaca. Daca nu se joaca in 48 ore atunci acel meci va fi considerat pariu nul (cota 1). Numai bine!