| RazvanSmile a întrebat:

Acum cateva zile un coleg mi-a bagat un bilet la pariuri sportive de 2 lei si am castigat 50.Cum pot sa-mi fac singur bilet de pe Casa Pariurilor? nu inteleg prea bine cum e cu codurile si verificatul etc...

Răspuns Câştigător
| L7w7n7d7 a răspuns:

Ce-ai păţit bre?
Tu dai un răspuns de retardat semi-analfabet, la care m-am chinuit 10 minute să-l descifrez, eu îţi spun că ceea ce ai spus tu mai sus sunt nişte aberaţii, ca mai apoi să vii tu cu un alt subiect total pe lângă.
Faza 1: Negarea.
Na mă. Să nu zici că nu te ajut cu problema ta:
http://www.psihologonline.net/

15 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

GRIJA MARE! Sa nu intri in datorii! TU chiat crezi ca ai castigat depe 2 lei(ron)? ATUNCI scoate-i si o sa vezi reactia "colegului"!
Daca incearca sa pui bani din buzunarul tau (cash) ceva nu e in regula! Doar daca apare si numele TAU pe bilete(semnatura/cont/banca/)
Dar daca el joaca pe banii tai AI GRIJA!
NU da CNP +SERIE+Cand a fost emis? si de cine/politie s-au alticineva/pasaport(politia foloseste niste numere de identificara)

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru stlucian):

Termină mă cu prostiile.

| stlucian a răspuns (pentru L7w7n7d7):

MA! sa-i spui lu` mata si lu` ta`ctu` ca NU am raspuns pentru tine!
Daca MATA are cratima(s-au nu sti cee aia)invata!

| RazvanSmile explică (pentru stlucian):

Cine vorbeste oh go on ai scris,, sau" dezlegatrolling on the floor)

| stlucian a răspuns (pentru RazvanSmile):

Se scrie: "s-au" dar la tine gramatica lasa de dorit!
Iar aprostofurile le pot folosi gand vreau in contextul limbii romane! S-au nu sti ce e un aprostof?

| RazvanSmile explică (pentru stlucian):

Nu te mai da destept ca nu estilaughing in contextul asta,, sau", poate fi inlocuit cu,, ori" oh go on rolling on the floor)))

| stlucian a răspuns (pentru RazvanSmile):

Asa o fi dar asta nu te face sa judeci altii care nu au cunostintele tale. si ca sa inlocuiesti cu "ORI" in loc de "S-AU" trebuie sa ai context.
Parintii s-au mutat/ORI mutat? VEZI CA GRESESTI!

| RazvanSmile explică (pentru stlucian):

S-au nu sti cee aia/ori nu sti ce e aia raised eyebrows Parintii s-au mutat, au mutat verb predicativ, e corect

| stlucian a răspuns (pentru RazvanSmile):

NU rade de mine! Ca pierzi! NU ai facut tu ore cate integrame am facut eu!

AM 41 de ani big grin

| stlucian a răspuns (pentru RazvanSmile):

Verifica si apoi spune-ti parerea!

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

De obicei incerc sa rezolv rebus ca e mai greu

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru stlucian):

Ce-ai păţit bre?
Tu dai un răspuns de retardat semi-analfabet, la care m-am chinuit 10 minute să-l descifrez, eu îţi spun că ceea ce ai spus tu mai sus sunt nişte aberaţii, ca mai apoi să vii tu cu un alt subiect total pe lângă.
Faza 1: Negarea.
Na mă. Să nu zici că nu te ajut cu problema ta:
http://www.psihologonline.net/

| L7w7n7d7 a răspuns:

Deci ca să pariezi intri pe casapariurilor.ro,dai la OFERTĂ,alegi meciurile şi pronosticurile,în dreapta o să-ţi apară Meciurile,pronosticurile şi cotele,dai pe printează biletul, o să-ţi apară o fereastră, te uiţi în dreapta sus, îţi apare un cod. Îl copiezi pe o foaie, te duci la casapariurilor şi îl pui.

| angrydriver a răspuns:

Intra aici https://www.google.ro/......https?/url si ai meciurile din ziua respectiva si urmatoarele 3 sau 4. dai click pe cotele echipelor pe care vrei sa pariezi si in dreapta sus ai o casuta in care scrii suma. cand ai terminat dai printeaza biletul si cu codul din dreapta sus mergi la agentie si pariezi bafta

| RazvanSmile explică (pentru angrydriver):

Unde e casuta unde scriu suma? cate meciuri pot paria?

| angrydriver a răspuns (pentru RazvanSmile):

In partea dreapta a ecranului. acolo iti arata meciurile pariate apoi miza si apoi ai o casuta in care scrie suma (in care scrie 1) stergi cifra 1 si adaugi suma dorita. iar meciuri poti pune cate vrei. bafta happy