| andra94e a întrebat:

acum vreo doua luni, porumbeii mi-au scos un pui, acum puiul este destul de marisor, insa nu poate merge.initial am crezut ca toti porumbeii cand sunt mici merg mai greu( e primul an cand imi scot pui), insa acum deja a trecut ceva timp si nu merge. exista vreo sansa sa-l tratez cumva? multumesc si scuze daca e o intrebare ptn mai penibila... ofer funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| coralia_5862 a răspuns:

Mai stai cateva zile(2-3) daca tot nu reuseste sa mearga ii bagi piciorusele in otet sau spirt si il ti in casa la caldura o zi sau doua...dar cred ca trebuie sa mai creasca ca sa poata merge :happyma bucur ca cineva mai are grija de porumbei si eu am avut dar vecina mea avea prea multe pisici cred ca iti dai seama ce a urmat worried sigur porumbelul tau va reusii sa mearga happy