| URSaKe a întrebat:

Salut TPC! am un nokia E5 de doua luni! cam de o saptamana de fiecare data cand primesc sms, intru sa il citesc si imediat mi se blocheaza si merge greu, sa isi revina trebuie sa ii scot bateria si dupa merge, dar la urma torul sms se intampla la fel! ce are si ce ii pot face? ofer fundita! bafta

Răspuns Câştigător
| Abed a răspuns:

Http://www.nokia.ro/......dispozitiv am intrat exact la pagina de descarcare. Sper sa iti apara. Trebuie sa descarci programul Nokia Suite si urmezi instructiunile

3 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

Noi nu suntem aici pe TPC suntem pe TPU, a si in legatura cu intrbarea vezi ca trebuie sa schimbi softu'...

| Abed a răspuns:

Trebuie sa ii reinstalezi softu'. Pentru asta ori cauti pe nokia.com ori te duci la un service

| URSaKe explică (pentru Abed):

Da-mi un link de unde gasesc soft

| Abed a răspuns (pentru URSaKe):

Http://www.nokia.ro/......dispozitiv am intrat exact la pagina de descarcare. Sper sa iti apara. Trebuie sa descarci programul Nokia Suite si urmezi instructiunile