| ada_3462 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cine poate, rog seriozitate. Mi-am sters contul de id messenger si acum il vreau inapoi imi puteti spune cum mi-l pot reactiva. fundita si voturi, dar si multumirii.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Buna! Imi pare rau sa iti spun, dar daca ti-ai sters contul nu se mai poate face nimic straight face. Initial contul tau mai ramane pe serverele celor de la yahoo inca 3 luni, dupa aceste 3 luni sunt sterse de tot.Am incercat si eu sa-mi recuperez un cont sters si nu am reusit nimic, decat am aflat ca iti poti recupera e-mail-urile primite si atat. Sper ca am putut sa te ajut.

1 răspuns:
| cяιss a răspuns:

Cum sa iti stergi id-ul?
nu ai cum sa iti stergi id-ul.