| BlueRose1 a întrebat:

Buna all care puteti sa imi scrieti si mie cateva statusuri triste ca sunt foarte deprimata! Multumesc anticipat :-

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Dragostea e sperata si fara speranta lumea nu exista

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care il iubetshi iubind pe altcineva.

De rani isi bate joc cel neatins.

Te iubesc mult cum n-am mai iubit niciodata si tocmai de aceea plec pentru kadaka as ramine visul sar transforma in realitate in dorinta de a poseda de a dori ca viata lui sa fie a me.in fine toate lukrurile care transforma dragostea in sklavie. e bine sa avem grija de aceea ce luam cu noi din viata.

Te iubesc dar nu te vreau.nu te vreau linga mine insa nici nu e vreau sa apartzii altkuiva.imi este dor de tine, insa nu te vreau in preajma mea.deoarece te iubesc prea mult.

Am invatat ca conteaza "ce ai" in viata ci pe "cine".

Iubirea fara un sarut e un lucru neplacut, e ca cerul fara luna, e ca klopotul ce suna. #

Sper ca te-am ajutat.:*

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pai si daca esti deprimata vrei sa te deprimi si mai tare?
Mai bine inveseleste-te si uita-te pe www.bancuri.ro :D

| cristiancristir a răspuns:

Bea o ciocolata calda si asculta niste muzica frumoasa la calculator. lasa statusurile triste.

| mihai_6493 a răspuns:

Lol. trage-ti doua palme peste față si iesi afara, iesi in oras cu prietenele.

| dtte a răspuns:

Zambetul este ca stergatorul de parbriz:nu opreste ploaia dar te ajuta sa iti vezi de drum! Asa si cu tine:zambeste, maine va fi mai bine, lasa tristetea deoparte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culcate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagami-as! lasati fataaaaaaaaarolling on the floor