| rocsette a întrebat:

Buna allhappy problema? criza de plictisealabig grin nu stiti niste jocuri offline? stau in casa si ma uit la ploaie. vreau sa joc ceva dar nu stiu ce ...ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Daca esti singura.incearca sa joci ceva jocuri pe site-uri..., uite iti lansez eu o "provocare" http://www.addictinggames.com/theworldshardestgame.html incearca sa treci singur fara ajutor...>:D

| eu..sh doar eu a răspuns:

Buna!
pai offline nu stiu. dar este unul barn buddy pe hi5love struck
e super jocul...acum l'au "renovat" sa zic asa.big grin
dar daca ai sps offline.sadde astea nu stiubig grin
sper ca te'am ajutat putinbig grin
fundita?big grin

| Cristinaaa a răspuns:

Joaca orice.
Iti sugerez: grepolis, pandanda, ourworld, club penguin, conquiztador

| perla a răspuns:

Incepe sa citesti BIBLIA cu binecuvantarea preotului binenteles te va ajuta in viata vei vedea ca nu te mai plictisesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.juridice.ro/forum/viewtopic.php?f=60&t=11255
aici poti descarca ce joc vrei free

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Poti sa cauti jocuri pe netbig grin poti sa intri pe clopotel sa faci teste sau pe orice alt site(teste de personalitate) mie imi plac ca imi dau tot feluri de raspunsuri tampitelaughing in viata anterioara am fost o roscata ingropata de vie sau asa cevalaughing sau pe funny bloghappy