| Rallu a întrebat:

Buna all!
Stiti cumva ce inseamna cand visezi ca te place o persoana pe care o cunosti?

Răspuns Câştigător
| marilena04 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna, dar am vista si eu. Timp de 8-9 luni visam de 2 ori pe luna 2 baieti care ma placeau si cu care eram impreuna. ori e imaginatia. ori semnifica ceva chiar nu stiu.

6 răspunsuri:
| Rallu explică:

Pai eu nu plac acea persoana, si jojo, stai linistita nu ma dezamagestilaughing
@ shadowcat nu m`am gandit la el

| Rioko a răspuns:

Visele mele sunt total opuse cu realitatea, un exemplu: am visat ca iau o nota mare la geografie si ghici ce am luat 4 worried (nici nu am invatat) sau am visat ca iau 2 la romana si am luat 9 big grin
Doar ca atunci cand visez persoane care se plac si care in visul meu par a fii impreuna, asa e. Ex.: Am visat ca un baiat (o sa pun abrevieri pentru ca nu vreau sa apara numele lor cine stie poate ca se vor supara...thinking) G este cu o fata C si asa a fost... in acelasi vis un baiait D. K. era cu o fata M si asa a fost (bine ca s-au intamplat cam intr-o luna, si faza cu DK in 2 tongue)
Deci nu poti stii... si sunt multe vise care mi s-au parut reale si care le regaseam mai tarziu cu realitatea
stiu seamana cu un film (zic asta pentru ca am vazut filmul). dar asa e nu ma judecati pentru ca visez! laughing

| jojo_3822 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar eu stiam ca in vis este opusul realitatii...asta inseamna ca acea persoana nu te place.Asa stiam eu asta nu inseamna ca e neaparat adevarat.Si mie mi s-a intamplatwinking

| nixy a răspuns:

Visele sunt ciudate :]]
nu poti tot timpul sa crezi in ele oh go on
sunt ori ceea ce vrei tu sa fie, ori exact pe dos
mi-am visat odata cel mai mare dusman al meu cu care ma injur si ma cert toata ziua, si ce crezi ca am visat? ca ne giugiuleambatting eyelashes pupam pipaiam brr nici nu vreau sa-mi amintesc :-s

| Shadowcat a răspuns:

Inseamna ca in acea seara te-ai gandit ori tu la el sau el la tine...sau nu ai comunicat demult cu el/ea.

| dienutzza_5627 a răspuns:

Daca si tu placi acea persoana poate e ceea ce iti doresti tu sa devina realitate.Deseori asa se intampla ca ne dorim/ne gandim mult la ceva si in vis ne apare. Ori poate ca presimti tu.