| ella_6166 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi persoana de care iti place?

Răspuns Câştigător
| Onnn a răspuns:

Se spune ca atunci cand visezi o persoana, acea persoana s-a gandit la tine sau a adormit gandindu-se la tine!happy...si chiar asa este!love struck Si se mai spune ca daca visezi persoana iubita e semn de bucurie, dragoste!

| ș53fan a răspuns (pentru Onnn):

Dar e adevărat man?

11 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ca te gandesti la ea.visele nu sunt altceva decat mesaje trimise de subconstient.

| Maria002 a răspuns:

Din cate stiu eu inseamna ca acea persoana s-a culcat cu gandul la tine.Pwp sper ca te-am ajutat:*

| Alecssa a răspuns:

Atunci cand visezi persoana de care iti place inseamna ca acea persoana reprezinta ceva important pentru tine si nu ti.o mai poti scoate din cap, iti invadeaza visele. Sper ca te.am ajutat. Mult noROCK!

| xPinkSunShine a răspuns:

Pai inseamna ca acea persoana s-a gandit mult la tine in ziua anterioara happy

Pa, pa!

| ZapaciLaa a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la el inainte sa te culci sau s-a gandit el la tine. :*

| Timmotey a răspuns:

Pai te gandesti la persoana respectiva inainte sa adormi si in somn iti amintesti de ea se mai zice ca daca visezi persoana care iti place inseamna ca si acea persoana te place dar acum nu stiu

| Bellynda a răspuns:

Http://www.visele.ro/dictionar-de-vise.php,tare situl, intru tot timpul :) de ex scrii baiat si apoi citesti acolo, aseara am visat si eu cu tipul cu care sunt si am intrat sa vad care i faza :D

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ce ti-o zis Onnn e cea mai mare prostie happy Visele nu au nici cea mai mica legatura cu cine la ce se gandeste.VISELE NU POT FI INFLUENTATE DINAFARA CAPULUI.Visezi ori frumos ori urat.Cand visezi frumos, e un mod de-a creierului de-ati satisface o dorinta neimplinita(imi doresc un motor, si inca nu-l am si am avut zeci de astfel de vise). Cand visezi urat, visele sunt bazate pe fricile tale(am visat de zeci daca nu sute de ori ca is fugarit, sau is intr-un tarc cu 1 sau mai multi tauri).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că te gândești la acea persoană, că se gândește la tine sau este pură coincidență.

| Ceask_Alexanduce_1992 a răspuns:

Putini oameni au visele, ca niste premonitii, nu toate devin realitate. Dar in chestiile astea de genu' visezi pe unu' / una, probabil te-ai gandit prea obsesiv la ei. De aici creieru' ti-a creat anumite vise "rau/bine"