| mm_2126 a întrebat:

am 13 ani si in august plec la mare. imi puteti da niste idei pentru un costum de baie din 2 piese si cu boxeri... dar sa nu fie marimi mari ...sa fie exact pentru varsta mea.

mersi anticipat :*

P. S. pentru cele mai faine dau fundita...:* :X

5 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Hey, am tot 13 ani dar deja am fost la mare.am avut 2 costume, amandoua in dungi. unul in dungi albe si rosii, si celalalt in dungimaro, verde foarte deschis si roz pal.vara asta se poarta costumele in dugi, costumele negre si costumele in culori tari.nu se mai poarta costumele cu flori, costumele dintr-o bucata, si nici sa nu iti pui multe accesorii pe plaja. distractie placuta!

| ladygaga a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0

http://www.google.com/......tp?/imgres r:3, s:11&biw=1024&bih=516

http://www.google.com/......tp?/imgres r:12, s:460&biw=1024&bih=516

Dar ar fi mai bine sa-ti iei din orasul tau, pentru csa pe net sunt mai scumpe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.elmi.ro/store.html?c=30464
eu mi-am comandat de aici