| bluelikenever a întrebat:

Hellohappyce costum de baie sa-mi iau ca sa ma avantajeze cat de cat, daca am soldurile mai mari si pernute(colacei, cum vreti voibig grin)? de preferat din 2 piesesad mersi muuuuult. funda

Răspuns Câştigător
| EaNuStieTot a răspuns:

Pai eu am vazut ca au iesit mai nou costume de baie cu talie mai susa ( chiloti cu talie ma susa ) si de preferinta ar trabui sa iti iei in sutien care sa nu fie in triunghi atre dr asa ca un decolteu i in rest sa ie acoper sa sa te avanajese putin si sati ridice saniwinking

3 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

Daca ai solduri mari, i-ati un costum de baie care sa se lege pe margini :) ceva in genul :

http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si eu am soldurile unpic mai mari ( din "constructie ) " si cu acel fel de costum de baie nu iasa in evidenta :)

Sper ca te-am ajutat :*

| romynutza a răspuns:

Sau un costum de baie dintr-o piesa...cu totul...incearca sa vezi ce bine e