| andutzai a întrebat:

Am ajuns la nivelul 17 la farmerama, dar nu pot cultiva pe pasune. Spune ca trebuie sa-mi chem prietenii, dar nu stiu cum. Ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma.

31 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Trebuie sa ai 12 prieteni ca sa ti se curete toata pasunea. happy

| kynleiii a răspuns:

Adaugi prieteni.iti apar doua: >> si dai acolo si iti apar niste magari sau cai.si dai la fata aia cu o sageata in spate, apoi adaugi numele in casuta de jos sau daca nu bagi un email sus. apoi iti cureti pasunea si adaugi parcele. cristinaAa. daca ai nevoie de prieten.

. cristinaAa.

funda?

| SalutTpu a răspuns:

Nu inteleg. Dar da-mi mesaj pe joc happy ca pana acum nu am gasit romani. Eu sunt cosmina121.

| X:X:X:X:X:X a răspuns:

La ferma in dreapra iti apare o sageata si dai clic pe ea acolo iti apare numere 1 2 3 pana la 12 si un cal negru si langa el apare un omulet cu sageata dai clic pe el si pe urma iti apar 2 chenare pe primul scrie invita prieteni pe email si in al 2 lea sicrie invita fermieri si acolo bagi nume de fermieri poti sa ii gasesti in top dar ca sa vezi ca merge sa ma inviti scrii numele meu de fermier Pisi/mik iar dupa dai clik pe invita o sa iti apara dupa ce iti confirm o sa fie loc pentru cateva parcele, iar dupa ce ai facut rost de 12 prieteni ai eliberat toata pasunea salbatica

sper ca te-am ajutat si poate dai Fundita

| qDr0g a răspuns:

Sa ma adaugati ca prieteni :drigoun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
nici eu nu shiu cum dar daca stie cineva va rog sa ma ajtati! mersi mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai 12 prieteni, si se va curata singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa ai lista de prieteni plinadaca vrei eu is alexvultur99 ca si mie imi trebuie prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andutzai sper sa vezi ce scriu... langa unde scrie pasunea salb. este langa inca o sageata si scrie parc si te uiti chiar la varful unde scrie parc si te duci putin mai jos si vei vedea doua sageti negre subtiri si cu fond galben. dai clic pe ele siti va apare o umbr de cal si dai clic pe fat de langa. dai invitaferm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor sunteti pe langa.mergi pe forum la farmerama si acolo e un topic cu pasunea salbatica si intra pe el si scrie ca ai nevoie de prieteni si alti jucatori o sa itidea add ca sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai 12 prieteni big grin am nevoie de prieteni si nu gasesc! toti prietenii sa apeleze la mine! asfd92 pentru farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai vecini nu se poate cultiva acolo stiu sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt la nivelu 20 si caut prieteni floriandinu66

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna trebuie sa ai multe adrese de farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adauga prieteni in lista ta de vecini... uite ma poti adauga si pe mine duduikxxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti alegi prieteni si sa trm invitatii.cand ai nr necesar dec in vitatii, adica cati prieteni incap in lista o sa ti se curete toata pasunea salbatica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut vecini cine vrea? add duduikxxx va astept pup

| RawkFX a răspuns:

Bagi prieteni in lista

| ๓єlเเ a răspuns:

Trebuie sa scrie acolo invita-ti prieteni de pe YM sau in engleza. Dai pe el si alegi din lista

| danutssa_2124 a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 12 prieteni ca sa iti dispara buruienile! Sau pe toti ca sa iti dispara toate.sh dupa aceea iti pui parcele.Papa.sarbatori fericite! fundalove struck

| theonlyfree a răspuns:

Add pandadee pliz

| theonlyfree a răspuns:

Cine are nevoie de prieteni sa adauge pandadee

| Marian50SMS a răspuns:

Add [TGV]Marinik

| Marian50SMS a răspuns:

[TGV]Marinik

| Ionut_Cristel_1993 a răspuns:

Vand cont farmerama cine doreste sa ma contacteze la ad de mersi danielprobot2011 sau ad de feacebooc cristelionut

| Ionut_Cristel_1993 a răspuns:

Uite vand cont farmerama cine doreste sa ma contacteze pe ad de mes danielprobota2011 sau ad de facebooc cristelionut

| Florin_6787 a răspuns:

Am nevoie de niste prieteni plz Add florin_joma!

| Florin_6787 a răspuns:

ADDD florin_joma laughing llv 27

| Marta_6764 a răspuns:

Poate trebuie sa ai prieteni ca vecini cred big grin

Întrebări recente