| a1473 a întrebat:

Sunt jucator farmerama si nu stiu cum sa curat tot de la parc imi zice sa chem prietenii sa ma ajute dar nu stiu de unde sai chemdaca puteti sa ma ajutati si pe mine va rog FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Stefania96dfg a răspuns:

Trebuie sa adaugi prieteni. Cu cati ai mai multi cu atat se curata mai repede! Uite, eu am doua ferme..azstefy98, azgaby74. Adauga cele doua id la prieteni (invita un fermier )!

3 răspunsuri:
| betsy a răspuns:

Intri pe forum, la topicul "Vecini-Pasunea salbatica" si iti postezi username-ul. O sa fii invitat foarte repede de alti useri, dar poti si tu sa trimiti cereri de prieteie celor care au postat acolo cel mai recentwinking

| a1473 explică (pentru betsy):

Multumes la toti 3!

| Alexandra301 a răspuns:

Pai iti adaugi prieteni=vecini.Acolo in dreapta iti apare o lista unde iti arata prietenii tai. Daca inca nu ai si cunosti pe cineva care mai joaca dai acolo pe + ala de jos si alegi invita un fermier deja inregistrat. Dai acolo si scrii numele de utilizator a unui prieten care se mai joaca.Bafta.Funda?