| DrummerDreams a întrebat:

Buna TPU...happyam si eu o intrebare pentru cei care joaca "FARMERAMA". RO. acolo este de la nivelul 17 pasiunea salbaticahappysi imi arata multe pietre si imi spune ca nu pot planta acolo ca trebuie sa imi chem prieteniisaddar nu inteleg cum pot sa-mi chem prietenii...big grin dau fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Angel_5977 a răspuns:

Te duci la piata si arata acolo numele celor care vinde...copiezi un nume si il inviti.Trebuie sa ai 12 prietenii ca sa nu mai ai pietre.