| Robertel a întrebat:

Am comandat de aproximativ o luna un pachet cu gazduire si domeniu. ro. am instalat site-ul cu joomla 1.6 si cand am terminat pe site aparea un mesaj "Site in lucru" pus de serviciul de gazduire. Mai jos spunea sa sterg "index.php". L-am sters si acum apare ceva de genul: Index of/. Cum sa fac sa apara ca la un site normal? Adica trebuie sa fac fisierul index of? Si ce sa scriu acolo? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| amaliax a răspuns:

Intra pe www.chatromanesc.info si intreaba un operator de acolo;) te va ajuta! iti garantez eu :p