| Bitzy a întrebat:

Am cont pe; ady popular! Sunt noua in acest joc si am nevoie de sfaturi! Sau daca ma puteti ajuta... Cei care sunt trecuti de nivelul 10 sa imi dati si mie Stelute! Pentru ca vreau sa trec la nivelul 1 si tot asa si am nevoie de bani!

Răspuns Câştigător
| Britney13 a răspuns:

Sallz, eu pot sa iti dau sfaturi, pentru. ca am level 32, asa ca daca vrei sa treci de un nivel trebuie sa
Step 1: Creeaza domnisoara ta
Sa inceapa distractia! Alegeti cum arata domnisoara, datii un nume si retineti aceasta zi, aceasta o sa fie data de nastere a domnisoarei. Incepeti si intrati in lumea fabuloasa a Lady Popular.

Step 2: Profilul tau
Fiecare domnisoare are camera ei. Aici o puteti imbraca alege hainele favorite si oputeti face sa arate superb! Nu fiti gelos, alaturati-va noua si veti avea sansa sa deveniti cea mai populara Domnisoara din joc

Step 3: Oras
Bine ati venit in orasul Lady Popular. Vreti sa faceti un tatuaj? Sau poate sa mergeti la dans cu prietenii? Trebuie sa munciti si sa incasati bani pentru cele mai noi colectii de moda? Sunt o gramada de sanse sa va distrati si sa faceti viata domnisoarei mai colorata!

Step 4: Cumparaturi
De unde iau fetele toate imbracamintile dementiale? Desigur de la magazine! Fa turul si viziteaza fiecare din magazinele din Mall. Daca vreti o rochie de gala, de seara sau de vara in culori aprinse. Magazinul de imbracaminte este locul unde trebuie sa fii. Ah desigur stiati ca diamantele sunt cele mai bune prietene ale tale? Le puteti gasi si pe ele tot acolo!

Step 5: Mini Jocuri
Plictisita? Domnisoara ta face joggingul de diminieata sau munceste? Cea mai buna metoda de umplere a timpului intr-un mod sitractiv este sa jucati mini-jocuri. Provocati pe ceilalti jucatori, castigati bani si ajutati domnisoara sa devina mai desteapta - nu se poate sa pierdeti!

Step 6: Animal de casa
Desigur ca diamantele sunt cele mai bune prietene ale unei domnisoare, te fac sa te simti mai bine cand esti trisata. Sa locuiesti singura nu este grozav. Animalutul de casa te poate face sa zambesti, atunci cand face lucruri amuzante sau se joaca cu jucariile

Step 7: Final
O sa cuceresti podiumurile modei, o sa devii cea mai faimoasa, inteligenta, si populara Domnisoara din joc? Suntem sigur ca poti! Intra alaturi de noi in aceasta calatorie de neuitat. Nu lasa nimic la voia sortii. Farmecul este totul
asa dai la scopuri si le faci pe toate fix cum trebuie il citesti si il faci pe primul si dupa aia iti va arata ca e completat si, daca le faci pe toate treci la nivelul urmator si tot asa pana ajungi pe podium dar nu uita ca domnisoara trebuie sa se meniti la greutatea de 57 de kg nu mai mult nici mai putin.

5 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Ce minte proasta aia de Briparlita13 are level 3 laughing

| KidoSmart a răspuns:

Poate Lady Popularlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney13, nu ai cum sa fii la nivel 32 pentru ca cel mai mare nivel pe care il are o fata din joc pe lady popular in romana este de 27.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fie mai cel mai mare lvl 27 taci din gura ca e 40 si ceva

| Dudyda a răspuns:

Britney13 darkness si anomina sa stiti ca cel mai mare nivel este 51! Bitzy eu sunt nivel 5: ca sa treci la nivelul 1 trebuie sa te duci la domnisoara mea : scopuri si trebuie sa iti cumperi un lucru de la mall sa iti faci doua codite negre(pentru asta te duci la oras si la salonul de frumusete; dai un clic pe scopul asta ca sa vezi cum trebuie sa arate coditele) si al treilea il vei vedea tu acolo la scopuri, iar pentru a juca acest joc este recomandat monzilla firefox pentru ca inainte eu foloseam internet explorel si nu puteam intra in mall ( eu sunt andrudyda in joc si ma poti gasi la clasificari )si daca doresti sa ma intrebi ceva despre joc imi trimiti un mesaj sper ca stii de unde! Pa sper ca te-am ajutat! Funda?