| kyGirL a întrebat:

vreau si eu un tatuaj pe piceor tip stelute.
Ce ziceti? ma puteti ajuta cu un site ceva?
Sau niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| 0312199524 a răspuns:

Iti dau un sfat...nu ti`l face pe pikior pentru ca doare f tare.eu mi` am facut niste flori de crin.intr`adevar f frumoase dar in acelasi timp f durerossad intra pe google si scrii. tatuaje pentru fete dar nu dai enter sus iti zice web pictures dai la pictures si iti da f multe imagini din care te poti inspirawinking

| kyGirL explică (pentru 0312199524):

Sunt dispusa sa indur... vreau sa mi-l fac pe piceor pentru ca parintii mei sunt foarte stricti iar pe piceor nu cred ca o sa se lege de minebig grin

| 0312199524 a răspuns (pentru kyGirL):

O sa se observe f tare.si din asta o sa se lege si parintii tai de tine! dar trebuie sa te gandesti bine pentru kl o sa il ai pentru toata viata!