| Wihaela a întrebat:

am descarcat google chrome, dar nu imi apare in pc! ce sa fac?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...pai mai decarca-l odata si de data asta vezi unde il tragi, daca este deja instalat, o sa iti zica! daca nu, inseamna ca nu s-a tras!

| marius577 a răspuns:

Verifica unde l-ai instalat. Daca nu il gasesti, reinstaleaza-l.Si eu folosesc chrom-ul de vreo 1 an si sunt multumit de el.

| Shawty a răspuns:

Ai cautat in start la programe?
daca da si tot nu este mai incerca sa il instalezi.
Funda?

| clickdreaptadelete a răspuns:

Incearca sa il downloadezi cu alt browser daca nu merge cu cel pe care il folosesti tu tias recomanda opera sau firefox!

| roxanikaroxanne a răspuns:

Intra in "computerul meu" si dai la cautare!

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Păi caută-l şi în Start!