| anonim_4396 a întrebat:

Bună,am downloadat o programă în telefonul meu și acum vreau s-o șterg, dar nu se șterge straight face ce pot face?
Modelul telefonului este Samsung galaxy ace gt 5830i
nu am idee dc nu pot șterge programa, e vreun virus ceva? Oo

3 răspunsuri:
| Arisu a răspuns:

Nu se șterge deloc, am încercat cîteva modalități și nu am reușit...

| GGUESS a răspuns:

Pai trebuie sa intri acolo unde iti arata tot ce ai instalat in telefon si trebuie sa gasesti acea programa si STERGE happy

| Christian_Dragomir_1991 a răspuns:

Daca nu merge stearsa! Poti reseta telefonul si o sa se stearga automat!