| pySoyaS a întrebat:

As vrea sa resetez si eu telefonul si dupa cat am inteles ca se pot sterge numere, android-ul si multe altele... as vrea sa stiu daca este adevarat sau daca se mai sterg si altele! telefonul este Samsung galaxy 5830i. Va multumesc

1 răspuns:
| LauRENtZyu9112 a răspuns:

Numerele se sterg dc nu le ai copiate in sim, andorid este imposibil sa se stearga, si cred ca ai o optiune sa stergi toate datele gen poze, muzica etc, si dc o bifezi se va sterge tot din telefon, iar dc vrei sa le pastrezi copieazale in calucaltor sau pe card dc ai.Bafta!