| vidyalove a întrebat:

Buna am facut un forum cu actorii vostri preferati asa ca va invit sa il vizitati si sa va distrati.Forumul este nou asa ca hai sa il facem cat mai frumos. Avem concurs de moderatori, jocuri si multe altele.Haide veniti la distractie pe forumul http://romania-serials.forummagic.net/forum.htm

4 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Daca u l-ai facut sa stii ca te pricepi... pentru ca nu cred ca e simplu ca buna ziua sa faci un forum... felicitari!

| Ioana22B a răspuns:

Sper sa ai succes cu forumul tau! SI cat mai multa lume sa il viziteze!:X E super! :X:X

ps:preferata mea este si va ramane mereu Diana Dumitrescu:X

| dya_7401 a răspuns:

Tu esti cumva fana a ta pentru totdeauna? daca da inseamna ca esti cea mai tare!

| dya_7401 a răspuns:

E super ma bucur ca te-ai gandit sa infiintezi un asa forum si stiu ca nu e ceva usor chiar ai facut un lucru minunat!